• Головна
  • Правом на повернення податкової знижки скористались майже 2,5 тис. черкасців
16:26, 23 вересня 2013 р.

Правом на повернення податкової знижки скористались майже 2,5 тис. черкасців

З метою реалізації права на податкову знижку з початку року жителями міста Черкаси подано 2449 декларацій. Це  на  93 декларацій менше порівняно з відповідним періодом 2012 року.  Cума коштів до повернення  з державної скарбниці склала  понад 2643 тис. грн., або  майже на 160 тис. грн. менше, ніж у відповідному періоді минулого року.  На сьогодні вже повернуто податок  2444 громадянам в сумі понад 2640 тис. грн.

Як і в попередні роки, за отриманням податкової знижки найчастіше зверталися батьки студентів, які оплачували навчання своїх дітей ( подали 2078 декларацій, до повернення майже 2055 тис.грн. податку). Також цим правом скористалися особи, які мають іпотечні кредити ( 164 декларації, за якими до повернення підлягає  понад 400 тис. грн.)  та проводили сплату страхових внесків (196 декларацій  на суму майже 150 тис. грн.).

Нагадуємо, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, можуть подати декларацію протягом усього року. Для цього їм необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до територіального органу Міндоходів за місцем проживання, в якій потрібно зазначити  суму річного оподатковуваного доходу та витрат, підстави для надання такої знижки, документальне  підтвердження витрат.

Якщо ж платник податку не скористається в 2013 році правом на нарахування податкової знижки за 2012 рік, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Практичну допомогу щодо заповнення декларації та консультацію громадяни можуть отримати у Центрі обслуговування платників Державної податкової інспекції у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області за адресою: вул. Хрещатик, 235 з понеділка по п’ятницю з 9.00 год. до 20.00 год., а також у суботу з 9.00 год. до 16.00 год.

 *  *  *

Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ДПІ у м. Черкасах
Міндоходів у Черкаській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...