• Головна
  • Автоматичне відшкодування ПДВ платникам Черкас зросло майже у 6 разів
15:54, 23 вересня 2013 р.

Автоматичне відшкодування ПДВ платникам Черкас зросло майже у 6 разів

За 8 місяців 2013 року  cуб’єктам господарювання Черкас  фактично відшкодовано   майже 121 млн. грн. податку на додану вартість, що понад 13 млн. грн. або на 13 % більше, ніж  за 8 місяців  2012 року.

При цьому, в автоматичному режимі з початку 2013 року cуб’єктам господарювання повернуто понад 16 млн. грн. податку на додану вартість, це на 13,4 млн.грн. або майже у 6 більше, ніж за аналогічний період минулого року. Його перевагами стали, зокрема строки повернення податку на додану вартість без додаткових перевірок.

Нагадаємо, щоб скористатися сервісом -  автоматичне відшкодування податку на додану вартість, платники повинні бути включені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, не перебувати у судових процедурах банкрутства, не мати податкового боргу тощо. При цьому середня заробітна плата не менше ніж у 2,5 рази повинна перевищувати мінімальну.

Повний перелік вимог щодо платників, які мають право на отримання відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі, міститься у Податковому кодексі України.

* * *

Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Відповідно до наказу ДПС України від 06.06.2013 №43 «Про реорганізацію територіальних органів Державної податкової служби у Черкаській області» ліквідована Державна податкова інспекція у м. Черкасах Черкаської області Державної податкової служби та утворена Державна податкова інспекція у м. Черкасах Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

ДПІ у м. Черкасах
ГУ Міндохоів у Черкаській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...