• Головна
  • Черевко не хоче купувати в Києві автобуси, які зроблені в Черкасах
11:34, 25 серпня 2009 р.

Черевко не хоче купувати в Києві автобуси, які зроблені в Черкасах

150 млн. грн. заплановано витратити в цьому році на програму „Сільський шкільний автобус”. За словами прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, усі автобуси мають бути обладнані пристроями для учнів із обмеженими можливостями. Під час селекторної наради по підготовці загальноосвітніх навчальних закладів до нового учбового року йшлося, зокрема, про те, що Черкащина отримає 26 автобусів. У свою чергу голова обласної державної адміністрації Олександр Черевко висловив незадоволення тим, що тендери на закупівлю автобусів проводитимуться у Києві.

- Мені не сподобалося те, що відповідно до постанови, тендери мали проводити ми на місцях, а тепер прем'єрка сказала, що вони все забирають собі. Так, на їхній погляд, буде краще. На наш погляд - буде гірше, бо відповідно до їхньої ж постанови, якщо автобус коштує до 200 тисяч, то можна проводити без тендера. Завод у нас ось тут поруч, під боком – „Богдан”. І ми могли б надзвичайно оперативно, домовившись із заводом, щоб ціна була до 200 тисяч, купити максимальну кількість цих автобусів, - заявив Черевко. Він також запевнив, що вже дав доручення управлінню з питань науки і освіти. Якщо навіть в Києві буде проводитися тендер, то Черкащина пропонуватиме, щоб закупку автобусів здійснювалася у Черкасах.

- Треба розуміти і підтримувати місцевих виробників. Як буде виглядати, якщо ми тут виготовляємо автобуси, а будемо завозити сюди чужих 26 автобусів? Тут є нюанси, і над цим треба працювати і відстоювати своє, - вважає голова обласної державної адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...