Як правильно вибрати чохол на айфон: інструкція з вибору
Новини компаній
09:30
25 липня
На чернівецькому стрільбищі, яке приймало V юнацькі спортивні ігри України зі стрільби з лука, представник нашої області Володимир Трофименко виборов бронзову медаль у фіналі олімпійського раунду з результатом 108:97.
За словами головного тренера зі стрільби з лука Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту Михайла Пінчука, цього року спортсмени показали гідні результати і відтепер не соромно буде делегувати наших лучників на міжнародні чемпіонати.