• Головна
  • З 2014 допомога при народженні збільшиться на 7%
актуально
09:29, 23 вересня 2013 р.

З 2014 допомога при народженні збільшиться на 7%

актуально

З початку 2014 допомоги по народженню дитини збільшаться на 6,8%. Про це повідомив начальник Управління комунікацій Мінфіну Віктор Косарчук.

У той же час Косарчук зазначив, що це не єдине підвищення. З січня також збільшиться сума доплат на дітей з малозабезпечених сімей. На малюків від 3 до 13 років батьки отримають по 180 грн на місяць, а на дітей старшого віку - по 360 грн.

За словами експертів, підвищення виплат на дитину позитивно позначиться на демографічній ситуації. Для значної частини українців це стимул народити ще одну дитину або обзавестися первістком.

«Фінансова підтримка з боку держави дозволяє сім'ї народжувати дитину, не знижуючи рівень загального достатку. Після того як малюк з'являється на світ, один з батьків хоча б на перших порах повинен присвятити весь свій час її виховання. Відповідно, тягар забезпечення сім'ї лягає на плечі однієї людини. Державні виплати - хороший спосіб полегшити життя сім'ї на цей період », - сказала« Погляду »провідний науковий співробітник Інституту демографії і соцдосліджень Світлана Аксьонова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...