• Головна
  • Нікас Сафронов пише портрет черкаського губернатора Тулуба
22:54, 22 вересня 2013 р.

Нікас Сафронов пише портрет черкаського губернатора Тулуба

Один з найбільш успішних російських художників Нікас Сафронов намалює портрет голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба. З чиновником його пов'язує давня дружба і свого часу він вже намалював дружину Тулуба - Галину.

«Хочу написати Тулуба. Ми з ним давно дружимо. Він дуже гідна людина, патріот, професіонал найвищого рівня», - повідомив «Погляду» Сафронов, у якого роботи замовляють відомі політики, бізнесмени та зірки шоу-бізнесу.

8 серпня в обласному краєзнавчому музеї Черкас відкрилася персональна виставка Сафронова з 40 картин. Художник не приховує, що його запросив особисто черкаський губернатор.

«Мене запросив з виставкою Сергій Борисович. І я привіз не тільки портрети, але різнопланові роботи», - розповів Сафронов.

Одне полотно у нього вже купили, але хто покупець Сафронов говорити не хоче. «Один меценат купує картину для музею. Ім'я я вам не скажу : він не хотів представлятися. Частина гонорару я віддав на потреби місцевої церкви, ще частиною - 2 тисячі доларів - оплачу ремонт ліфта в музеї, де проходить моя виставка», - поділився художник, ціни на чиї роботи стартують від п'яти тисяч доларів.

Портрет Тулуба - все-таки задумка. А зараз Сафронов працює над портретом популярного музиканта Олега Скрипки. З представників української культури він хоче ще намалювати померлого рік тому Богдана Ступку.

«Відновлюю начерки портрета Ступки. Накидав його обличчя якось на фестивалі «Кінотавр», де ми зустрілися», - сказав Сафронов.

Його пензлю належать портрети другого президента України Леоніда Кучми та його дружини Людмили, Віктора Януковича (правда ще в якості прем'єр -міністра). За визнанням самого Сафронова, з Януковичем його познайомив Сергій Тулуб. До ідеї портрета нинішній президент поставився дуже стримано, але Тулуб його вмовив, мовляв, друзі хочуть зробити вам подарунок. Робота над портретом тривала півтора місяця.

Нікас Сафронов пише портрет черкаського губернатора Тулуба (фото) - фото 1

 Портрет дружини Сергія Тулуба пензля Нікаса Сафронова

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...