• Головна
  • Кременчуцьке водосховище потребує спонсорських грошей
17:10, 21 серпня 2009 р.

Кременчуцьке водосховище потребує спонсорських грошей

Регіональне управління водних ресурсів шукає спонсорів для спорудження захисних споруд

Черкаське регіональне управління водних ресурсів шукає спонсорів для фінансування ремонтних робіт захисних гідротехнічних споруд Кременчуцького водосховища. Як наголошують у Черкаському водгоспі, термін експлуатації захисних споруд давно завершився.

„Захисні споруди Черкаського регіонального управління водних ресурсів на Кременчуцькому водосховищі вже мають багаторічний термін експлуатації, а тому потребують капітального ремонту, задля уникнення надзвичайної ситуації, яка може завдати шкоди сільгоспугіддям та населеним пунктам Черкащини”, – йдеться в офіційному повідомленні Черкаського регіонального управління водних ресурсів.

Так, за даними Черкаського водгоспу, деяким спорудам виповнилося близько 48 років і майже кожна з них потребує капітального ремонту. Держводгосп України, Дніпровське басейнове управління приділяють значну увагу у вирішенні проблем галузі, але в зв'язку з кризою в економіці України, їхніх зусиль явно недостатньо.

„Є потреба у максимальному залученні до спільної проблеми коштів приватних та державних установ, обласних та державних адміністрацій, оскільки управління не має можливості здійснювати усі необхідні ремонтні роботи”, – повідомляють у водгоспі.

Сьогодні близько 45 тис. гектарів сільськогосподарських угідь та 56 населених пунктів Золотоніського, Чорнобаївського, Черкаського, Чигиринського, Смілянського районів, Глобинського і Кременчуцького районів Полтавської області, Світловодського району захищають від затоплення та підтоплення гідротехнічні споруди регіонального управління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...