• Головна
  • Від годинникової майстерні до відомого у всьому світі бренду: історія компанії «Картьє»
Новини компаній
12:26, 14 липня

Від годинникової майстерні до відомого у всьому світі бренду: історія компанії «Картьє»

Новини компаній

Ювелірно-годинниковий будинок «Картьє» з'явився в 1847 році в Парижі. Це була невелика крамниця, яку учень Луї-Франсуа викупив у свого наставника. Картьє розпочав бізнес у ролі годинникаря та торговця ювелірними виробами. В 1871 році відбулася революція, і аристократія втекла. Для пошуку грошей вони здавали прикраси, а торговець купував їх за невеликі гроші. Він зумів зібрати колекцію дорогих прикрас. В даний час, відомим творінням бренду є Cartier Panthere, але до появи цього годинника, бренд пройшов тривалу історію.

Від годинникової майстерні до відомого у всьому світі бренду: історія компанії «Картьє», фото-1

Початок бізнесу

За кілька десятків років, виробництву знадобилося більше місця, і у 1898 році, у Парижі відкрився магазин і виставковий зал. Репутація Cartier привабила багатих людей. У період з 1904 по 1920 рік компанія процвітала. Після того, як засновника не стало, його син продовжив справу батька. Усі сини почали брати участь у розвитку компанії, але найбільший внесок зробив старший брат Луї. Він створив прикраси, які мають попит у всьому світі. Різницею, між продукцією «Картьє» та інших будинків, стала відмінна якість.

Луї зумів розробити перший наручний чоловічий годинник, який прийшов на зміну кишеньковим. У 1914 році, виробник вперше використав дизайн, який був натхненний елегантними котячими роду «Пантера». Дорогоцінне каміння дозволило створити хутро тварини, що стало наступним символом компанії. Саме «Картьє» першими почали використовувати платину у виробництві ювелірних прикрас.

Всесвітня слава будинку «Картьє»

У 1933 році художнім керівником виробництва стала жінка, яка створила відому колекцію Panthеre та закріпила за нею статус символу «Картьє». Компанія була сімейною справою до 1964 року, але після, вона була продана. У 1972 році консорціум викупив усі гілки бізнесу. У тому ж році було представлено нову колекцію, яка стала популярною. З 1973 року ювелірно-годинниковий будинок купує вироби, виготовлені майстрами «Картьє» протягом усього часу роботи, та постійно випускає новинки.

Компанія пройшла довгий шлях від звичайного магазину до виробництва, продукція якого користується популярністю у всьому світі. Ви можете оцінити якість і стиль наручного годинника, вибравши модель з колекцій. Кожен буде радий мати прикраси або годинник від «Картьє». Ви можете обрати як класику, так і ознайомитися з новими моделями. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...