• Головна
  • Чому не можна чистити зуби одразу після їжі: розʼяснення стоматолога
09:00, 3 липня
Надійне джерело

Чому не можна чистити зуби одразу після їжі: розʼяснення стоматолога

Чому не можна чистити зуби одразу після їжі: розʼяснення стоматолога

Багато хто з нас вважає, що зуби потрібно чистити відразу після вживання їжі. Та стоматологи говорять, що це не правильно. На їхню думку, це завдає шкоди зубам.

Про це пише novamed.

Думка про те, що чищення зубів відразу після їжі запобігає розвитку карієсу, є хибною. Навпаки, в такому випадку ми пошкджуємо зубну емаль, яка захищає їх від зовнішніх подразників.

Після прийому їжі слід зачекати щонайменше 30 хвилин, тоді можна чистити зуби. Особливо потрібно не спішити це робити після вживання фруктів або чогось кислого. Лимонна кислота на деякий час послаблює зубну емаль, а чищення зубів її пошкодить, як пояснили експерти.

За порадами експертів, не потрібно під час чищення зубів міцно притискати щітку, оскільки тиск на неї переходить на зуби. Це призводить до ерозії ясен та пошкодження емалі.

Зуби потрібно чистити не менше двох разів на день протягом 2-3 звилин кожного разу. Також слід памʼятати, що горизонтальні рухи є неправильними тому, що тоді наліт потрапляє між зуби та важко піддається очистці. Бактерії, які там залишаються, псують емаль та провокують карієс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зуби #чистити #стоматологи
Оголошення
live comments feed...