• Головна
  • Перші платні дороги в Україні з'являться у Львівській, Дніпропетровській, Київській, Одеській і Полтавській областях
20:00, 26 червня 2023 р.
Надійне джерело

Перші платні дороги в Україні з'являться у Львівській, Дніпропетровській, Київській, Одеській і Полтавській областях

Фото: Freepik

Фото: Freepik

Інтерфакс-Україна інформує про можливу появу перших платних доріг в нашій державі. Такі можуть з'явитися у Львівській, Дніпропетровській, Київській, Одеській і Полтавській областях.

Повідомляється про те, що наразі для них йде процес підготовки техніко-економічного обґрунтування (ТЭО) за бюджетні засоби. Вище згадане питання обговорювалось на круглому столі "Транспорт, логістика і інфраструктура" в рамках Конференції з відновлення України (URC) в Лондоні.

У повідомленні йдеться: "Нині робимо ТЭО для Дніпропетровської, Київської, Львівської, Одеської і Полтавської областей. І це ТЭО зараз готується за рахунок бюджетних коштів. Загальна вартість проекту складе біля $6,5 млрд".

За словами голови Держагентства, даний проєкт є в когорті найперспективніших проектів в нашій державі. Пан голова проінформував: "Ми почали працювати над ним ще до повномасштабного вторгнення. Цього доки немає, але ми фактично зареєстрували законопроект, що дозволяє нам це зробити".

Він проінформував про те, що втілення даного проєкту в дійсність розпочнеться одразу ж після появи партнерів. Слід зазначити ,що вже є компанії з Європейського союзу, які проявляють інтерес до участі.

Протягом цього ж круглого столу віце-президент Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Європі, Латинській Америці і Карибському басейні Альфонсо Гарсиа Мору(Alfonso Garcia Mora) проінформував про те, що Міністерством відновлення, Агентством відновлення і IFC на полях конференції в Лондоні був підписаний меморандум про взаєморозуміння для розвитку системи платних доріг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#платні дороги #авто #автобан
Оголошення
live comments feed...