• Головна
  • У Мінсоцполітики розповіли про плани ввести універсальний вид соціальної допомоги
13:00, 23 червня 2023 р.
Надійне джерело

У Мінсоцполітики розповіли про плани ввести універсальний вид соціальної допомоги

У Мінсоцполітики розповіли про плани ввести універсальний вид соціальної допомоги

В Україні планується введення єдиної соціальної допомоги, яка буде включати декілька існуючих на сьогодні видів державних виплат.

Про це повідомила Оксана Жолнович - міністр соціальної політики, 21 червня, на Конференції з відновлення України у Лондоні.

Представниками Мінсоцполітики була представлена стратегія соціального відновлення України. Оксана Жолнович розповіла про кроки уряду, які будуть зроблені для побудови нової сталої соціальної системи.

Міністр зауважила на тому, що дуже важливою є соціальна підтримка людей, проте, вона повинна надаватися системно лише тим громадянам, які дійсно цього потребують.

Бідність, похилий вік, зміна місця проживання та інші виклики. Важливо, щоб ми підійшли до реалізації цих викликів системно. Нашим завданням є об'єднання безлічі різних дрібних виплат, які сьогодні є в Україні, та створити одну просту універсальну допомогу, яка дозволить сім'ї вийти у самостійність, - сказала Жолнович.

За її словами, також важливо проводити заходи для покращення демографічної ситуації в країні. Держава буде дбати про те, щоб майбутні батьки могли користуватися всіма медичними та соціальними послугами, а також підтримуватиме планування батьківства.

Міністерство соціальної політики дбатиме про сімʼї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Саме для них буде спрощено виплати за допомогою створення єдиної універсальної допомоги.

Пані Оксана під час Конференції зауважила, що зараз уряд приділяє увагу питанню усиновлення, оскільки війна принесла велике горе для дітей України, які залишились без батьків. Кожна дитина повинна виховуватись в сімʼї, яка є найкращим середовищем для зростання. Це є насущним питанням в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вплати #соціальної допомоги #Мінсоцполітики
Оголошення
live comments feed...