![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Черкаси знову стали столицею боксу: відібрано команду, яка поїде в Словенію
![Черкаси знову стали столицею боксу: відібрано команду, яка поїде в ... Черкаси знову стали столицею боксу: відібрано команду, яка поїде в Словенію](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Черкасах пройшов відбір до Чемпіонату Європи з боксу.
За місце в збірній України протягом тижня боролися юні боксери з 24 областей. 16 хлопців та 11 дівчат у різних вікових категоріях поїдуть змагатися на Чемпіонаті Європи у Словенії.
За словами Сергія Тищенка, першого заступника міського голови Черкас, на цьому заході зібралось більше 400 учасників. Це є новим етапом для них. Можливо хтось з юних боксерів стане олімпійським чемпіоном, чемпіоном світу або чемпіоном Європи.
Сім років тому в Черкасах відбувся подібний захід. Чемпіонат у цьому році провели за спияння Андрія Стріхарського - народного депутата, віцепрезидента федерації боксу України та місцевої влади. Політик зазначив, що дуже важливо розвивати молодь у час війни.
Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт також був присутній на чемпіонаті. За його словами, спорт в Україні, незважаючи на війну, розвивається достойно. Попереду олімпійські ігри в Парижі 2024, на які збірні команди вже практично сформовані. Також потрібно думати про олімпійські ігри, які відбуватимуться в Лос-Анджелісі в 2028 році.