• Головна
  • Що таке цівки для зброї та навіщо вони потрібні?
Новини компаній
12:55, 22 червня 2023 р.

Що таке цівки для зброї та навіщо вони потрібні?

Новини компаній

Цівка є невід'ємною частиною багатьох видів вогнепальної зброї, такої як рушниці, пістолети, карабіни тощо. Вона представляє собою трубку або циліндр, який містить патрони і служить для перенесення цих патронів з магазину до каналу стрільби зброї. Сьогодні поговоримо про основні функції та особливості цівок для зброї і відповідно про те, де саме їх можливо буде придбати.

Що таке цівки для зброї та навіщо вони потрібні?, фото-1

Основна функція цівок. У чому вона полягає?

Основна функція цівки полягає в тому, щоб створити контрольоване середовище для вибуху пороху, який приводить до викиду кулі або снаряду. У процесі вогнепального вибуху порох запалюється, утворюючи великий об'єм газу, який тисне на кулю або снаряд і проганяє їх через цівку зброї у напрямку цілі.

Цівка має внутрішній профіль, який називається нарізом. Наріз відповідає за створення обертального руху на кулі або снаряді під час його руху по цівці. Цей обертальний рух, викликаний нарізом, надає кулі або снаряду стабільність під час польоту, підвищуючи точність стрільби та зменшуючи його квапливість. Крім того, цівки можуть мати різні характеристики, такі як:

  • довжина;
  • діаметр;
  • форма;
  • матеріал тощо.

Щойно згадані нами характеристики можуть впливати на ефективність зброї. Наприклад, довга цівка зазвичай забезпечує більшу швидкість кулі і дальність польоту, а також підвищує точність зброї на великій відстані.

Що таке цівки для зброї та навіщо вони потрібні?, фото-2

Де в Україні замовити цівку на зброю?

Якщо ви дуже б хотіли придбати цівку, яка справді важлива для зброї, адже за її допомогою вдається забезпечувати правильне направлення та викид патронів, а також покращувати стабільність, точність і дальність стрільби, радимо скористатися нашою порадою. Для того аби замовити оригінальні, доступні за ціною та практичні цівки на вашу зброю, обов’язково завітайте на відомий український інтернет-магазин Ліхтарики, який увазі клієнтів пропонує широкий вибір товарів високої якості для стрільби, відпочинку, туризму і навіть побуту.

Тому якщо ви все ще не знайшли перевірений магазин, де б за першої змоги можна було б замовити цівки та інші товари зі швидкою доставкою у будь-яке місто нашої країни, ласкаво просимо. Тут ви знайдете все, що вам потрібно та навіть більше. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...