• Головна
  • У Черкаському кардіоцентрі з'явилося сучасне японське обладнання
17:10, 20 червня 2023 р.
Надійне джерело

У Черкаському кардіоцентрі з'явилося сучасне японське обладнання

У Черкаському кардіоцентрі з'явилося сучасне японське обладнання

Пацієнти Черкаського обласного кардіологічного центру зовсім скоро зможуть проходити обстеження на сучасному комп’ютерному томографі Aquilion Prime SP з кардіопакетом виробництва Canon Medical Systems Corporation виробництва Японії. Медичне обладнання було придбано та доставлено Медичними закупівлями України на замовлення Міністерства охорони здоров’я.

Томограф обійшовся в суму понад 15,5 млн грн. Зазначимо, що Черкаський обласний кардіологічний центр надає високоспеціалізовану кардіологічну та кардіохірургічну допомогу хворим на серцево-судинні захворювання жителям області та вимушено переміщеним особам.

Понад 50 % усіх пацієнтів з інфарктом міокарда області госпіталізують та проходять лікування саме у цьому кардіологічному центрі.

Щорічно в амбулаторно-поліклінічному відділені отримують консультативну допомогу 22,5 тис. хворих, а стаціонарну медичну допомогу – більше ніж 4,5 тис. хворих. Крім того, у закладі виконується понад 1600 оперативних втручань на серці.

У лікарні успішно виконують всі види операцій на серці: коронарне шунтування на працюючому серці та в умовах штучного кровообігу, протезування та реконструктивні операції на клапанах серця, видалення пухлин серця, трансплантацію серця та інші.

В інтервенційних операційних проводяться черезшкірні коронарні втручання, стентування коронарних артерій. Більша частина хворих регіону з блокадами серця спрямовуються до Черкаського обласного кардіологічного центру, де їм проводяться імплантації штучних водіїв ритму, хворим з ризиком раптової смерті імплантуються кардіовертери-дефібрилятори.

З таким сучасним обладнанням лікарі можуть використовувати найновітнішу методику діагностування, а мешканці регіону – отримувати медичну допомогу найвищого рівня.

У відремонтованому приміщенні було змонтовано обладнання, проведено навчання медичного персоналу та встановлено джерело безперебійного живлення необхідного виду. Після отримання ліцензії томограф запрацює для потреб пацієнтів.

Інформація надана Міністерством охорони здоров’я України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кардіоцентр #нове обладнання #МОЗ #комп'ютерний томограф
Оголошення
live comments feed...