![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)
Черкаські вихованці гуртків ракетомоделювання стали призерами Всеукраїнських змагань
![Черкаські вихованці гуртків ракетомоделювання стали призерами Всеук... Черкаські вихованці гуртків ракетомоделювання стали призерами Всеукраїнських змагань](/dist-assets/images/cap.jpg)
Призові місця на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з ракетомодельного спорту здобули юні черкасці. Вихованці гуртків ракетомоделювання, які увійшли до складу збірної команди області, завоювали нагороди та зайняли друге місце у абсолютному заліку серед областей України.
77 вихованців брали участь у змаганнях. Десять областей змагалися за право бути найкращими в ракетомодельному спорті. Юні учасники, згідно з адаптованими правилами, виготовляли гуморакети з парашутними та стрічковими системами спасіння, пневматичні ракети на дальність польоту та проводили залікові запуски.
Збірна Черкаської області складалась з вихованців Центру художньо-естетичної та науково-технічної творчості Кам’янської міської ради, станції юних техніків Христинівської міської ради та Уманського міського центру позашкільної освіти "Територія творчості".
Юними черкасцями було завойовано перше командне місце у класі П-1-2, третє - у класі Г-6-А та друге місце за теоретичні знання.
Загалом збірна зайняла друге командне місце у абсолютному заліку серед областей України.
![фото: " Черкаські ракетомоделісти стали призерами Всеукраїнських зм... фото: " Черкаські ракетомоделісти стали призерами Всеукраїнських змагань"](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото: " Черкаські ракетомоделісти стали призерами Всеукраїнських змагань"
За інформацією пресслужби Черкаської обласної ради