• Головна
  • У Черкасах презентували новий мобільний застосунок для допомоги внутрішньо переміщеним особам
18:00, 13 червня 2023 р.
Надійне джерело

У Черкасах презентували новий мобільний застосунок для допомоги внутрішньо переміщеним особам

У Черкасах презентували новий мобільний застосунок для допомоги внутрішньо переміщеним особам

У Черкасах пройшло засідання координаційної ради з питань забезпечення прав та гарантій переселенцям, які проживають у місті. Учасники заходу презентували «Мапу послуг для внутрішньо переміщених осіб», обговорили стратегію інтеграції внутрішніх переселенців у громаду міста і низку інших питань з цієї сфери, які потребують вирішення.

Новий застосунок «Мапа послуг для внутрішньо переміщених осіб» під час наради презентував КП «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації» на замовлення департаменту соціальної політики.

Додаток був створений для того, аби полегшити соціальну адаптацію та інтеграцію в нашій громаді людям, які знайшли пристанище в Черкасах під час війни.

У текстовому розділі застосунку міститься інформація, де і які послуги внутрішньо переміщені особи можуть отримати в Черкасах. Це, зокрема, заклади соціальної сфери, охорони здоров’я, органи місцевого самоврядування, комунальні установи, правоохоронні органи тощо, – розповіла директорка Інституту, депутатка Черкаської міської ради Надія Івашкова. – Людина може знайти потрібну послугу з адресами і телефонами. Для зручності користувачів у мапі різні служби виділені різними кольорами. Також у застосунку будуть посилання на Фейсбук та інші соціальні мережі.

Надія Івашкова представила увазі присутніх принципи роботи застосунку. Користуючись нагодою, депутатка попросила представників громадських організацій надати для нової мапи докладнішу інформацію про послуги та контакти. Також на новій мапи з’явиться розділ про школи, дитячі садочки та заклади культури міста.

Окрім теми застосунку, учасники засідання координаційної ради обговорили також стратегію інтеграції внутрішніх переселенців у громаду міста та проблемні питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#внутрішньо переміщені особи #координаційна рада #соціальна адаптація #інтеграція #застосунок
Оголошення
live comments feed...