• Головна
  • Як проявити талант, розмалювавши люк у місті: 12 художників уже отримали подарунки від "Черкасиводоканалу"
11:00, 6 червня 2023 р.
Надійне джерело

Як проявити талант, розмалювавши люк у місті: 12 художників уже отримали подарунки від "Черкасиводоканалу"

Як проявити талант, розмалювавши люк у місті: 12 художників уже отримали подарунки від "Черкасиводоканалу"

КП "Черкасиводоканал" разом зі студентами кафедри дизайну ЧДТУ була організована креативна акція із розпису люків.

Про йдеться на офіційній сторінці Черкаської міської ради у Фейсбук.

Художниками було намальовано 10 картин на люках. Побачити таке мистецтво можна по вулиці Хрещатик - біля РАЦСУ, 17-ї школи, податкової, біля фонтану за обласною аміністрацією та на шляху до дитячого парку.

12 митців протягом тижня малювали "вуличні картини". Студенти ЧДТУ , які брали участь у спільній творчій акції з підприємством, були нагороджені подарунками та сувенірами представниками "Черкасиводоканал".

Ідея креативно прикрасити люки виникла у колективу водоканалу ще минулої осені. Втілити її в життя з радістю зголосилися студенти ЧДТУ, щиро дякуємо ректору ЧДТУ Олегу Григору, що відгукнулися на таку співпрацю. Вони створили з півсотні креативних ескізів, ми провели голосування на водоканалі, і наші працівники обрали найкращі малюнки. Далі за спонсорські кошти ми закупили фарби і почали створювати красу: близько тижня малювали на люках: і студенти кафедри дизайну ЧДТУ, і наші художники з водоканалу, - каже директор КП "Черкасиводоканал" Іван Сухарьков.

У пресслужбі КП "Черкасиводоканал" повідомили про те, що акція продовжується. Долучитись до неї можуть усі бажаючі, звернувшись до організації. Для цього потрібно отримати дозвіл, який надасть водоканал після обстеження люку, і порадить, які фарби і технології краще використовувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Черкасиводоканал" #акція #розпису #люків
Оголошення
live comments feed...