• Головна
  • Чи дозволяє закон роздачу повісток на пляжі: коментар Наталії Гуменюк
17:00, 5 червня 2023 р.
Надійне джерело

Чи дозволяє закон роздачу повісток на пляжі: коментар Наталії Гуменюк

Чи дозволяє закон роздачу повісток на пляжі: коментар Наталії Гуменюк

Чинним законодавством України встановлено, що вручати повістки військовозобов'язаним громадянам можливо в будь-яких громадських місцях.

Пляжі – місця загального відвідування, тож у таких зонах дозвілля також припустиме вручення повісток. Про це у коментарі для "Суспільного" розповіла Наталя Гуменюк, керівниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня.

Як нагадали журналісти, влада з наближенням курортного сезону Одеси отримала рекомендації від військових щодо створення безпечних місць відпочинку. Основні вимоги до таких місць: відсутність масових скупчень, мінна безпека, наявність укриттів на випадок обстрілів.

У зв'язку з цим журналісти звернулися за коментарем до Наталії Гуменюк. Керівниця пресцентру підтвердила, що чоловікам можуть вручити повістки і на пляжах загального відвідування, оскільки вони відносяться до громадських місць.

"Вручення повісток допускається в будь-яких місцях. Тобто громадські місця всі відкриті для загального відвідування, можуть бути такими, де може проводитись оповіщення громадян. Абсолютно не виключено, що і там також", - зазначила Гуменюк.

Також керівниця пресцентру нагадала, що вручення повісток – це не метод покарання. Насамперед це потрібно для актуалізації даних громадян України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація #повістки #ТЦК #пляж
Оголошення
live comments feed...