• Головна
  • Черкаських дітей загиблих військових вчили, як вижити у надзвичайній ситуації
11:00, 5 червня
Надійне джерело

Черкаських дітей загиблих військових вчили, як вижити у надзвичайній ситуації

Черкаських дітей загиблих військових вчили, як вижити у надзвичайній ситуації

У Черкасах за допомогою квесту в ігровій формі вчили дітей загиблих військових захищати себе, якщо виникне необхідність. Дорослі теж брали участь у навчанні, інформує "5 канал". 

Дарина, якій 13 років, вперше у житті спускалася по імпровізованій переправі. Дівчина прийшла з бабусею на цей квест, оскільки їхні рідні загинули на війні. У Дарини загинув батько. Про нього залишились лише теплі спогади.

Ходили гуляти, по торгових центрах, в кафе ходив, ні в чом мені не відмовляв. Він дуже класно готував, мені дуже подобалося як він готував, він був кухарем, – розповіла учасниця квесту Дарина Сирота.

фото: "У Черкасах навчали дітей загиблих військових рятуватися"

фото: "У Черкасах навчали дітей загиблих військових рятуватися"

У заході взяли участь разом із Дариною ще 7 десятків дітей, рідні яких віддали життя за Батьківщину. Квест був організований департаментом соціального захисту Черкаської міської ради.

Для навчань було 7 локацій, 6 з яких медичні. На них дітей вчили надавати першу домедичну допомогу, аще на одній можна було дізнатись про роботу рятувальників. Це були не просто ігри, а дітей вчили рятуватися у надзвичайній ситуаціїї та допомагати іншим.

Такі спільні заходи вони згуртовують, дають можливість поспілкуватися між собою, відпочити, а ще такі заходи вони надихають, – зазначила головна спеціалістка відділу департаменту соціального захисту населення Черкаської міської ради Оксана Куцоконь.

На навчаннях були також присутні психологи, які ненавʼязливо працювали з дітьми. За словами одного з них, такі родини потребують підтримки, та вони самі повинні бути готові до цього.

Соціальні служби намагаються частіше організовувати такі дозвілля для родин, у яких є загиблі батько чи матір. Хоча компенсувати загибель рідної людини нічим не можливо.

За словами Марини Гаркави - заступниці міського голови Черкас, на заході є 65 діток з родин загиблих. Таких родин є 154, а ще є зниклі безвісти. Соціальна галузь має багато програм для таких діток - це стипендії, оздоровлення, шкільні виплати.

Заступниця наголосила на тому, що потрібно тримати достойний рівень забезпечення таких родин.

Організація ЮНІСЕФ подарувала дітям корисні набори. Та найбільшою користю таких заходів є спілкування, яке допомагає пережити горе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квест #діток #загиблих родин #Черкасах
Оголошення
live comments feed...