• Головна
  • Реалізація всеукраїнської ініціативи "Сади Перемоги": Черкаська область утримує лідируючі позиції
12:00, 5 червня
Надійне джерело

Реалізація всеукраїнської ініціативи "Сади Перемоги": Черкаська область утримує лідируючі позиції

Реалізація всеукраїнської ініціативи "Сади Перемоги": Черкаська область утримує лідируючі позиції

На Черкащині вже затвердили програми, які починають впроваджувати 29 громад.

Про це стало відомо від заступника очільника області Олександра Турченяка під час брифінгу в медіацентрі ОВА.

За його словами Черкаський район проявляє найбільшу активність. Програма "Сади Перемоги" тут реалізується у 12 громадах. Звенигородський район охоплює 9 громад, Уманський - 5, Золотоніський - 3.

Коли проект розпочинав впроваджуватися, співпраця тривала на рівні ОВА, територіальних громад та SURGe. Сьогодні “Сади Перемоги” набирають обертів. До реалізації програми приєднуються благодійні фонди та партнери. Вони підтримують тергромади не лише посадковим матеріалом, а й технікою. Це надважливо й цінно, - розповів Олександр Турченяк.

Заступник голови ОДА розповів про те, що Буцька ТГ мнулого року зібрала майже 40 тонн врожаю, та допомогли продовольством 11 тис. жителів.

За його словами, цього року громада теж активно працює. Вже посаджено 3 тонни картоплі, щоб можна було забезпечити ВПО, ЗСУ і місцевих жителів. Також садиться високоолеїновий соняшник, щоб була олія для шкіл та дитячих садочків ТГ. Виробляється згущене молоко. Є плани організувати його постачання до великих супермаркетів.

Робота триває також і в інших громадах. 1 тонна картоплі висаджена в Чигиринській ТГ. ЇЇ після збору передадуть до медичних закладів. Зорівська громада засадила теплі грядки для навчальних закладів. Посіяли соняшник та висадили різних сортів картоплю у Корсунь-Шевченківській громаді.

Олександр Турченяк наголосив на тому, що Черкащина справді є аграрним фронтом. Це є пріоритетом для того, щоб регіон був забезпечений продовольством.

Начальник ОВА постійно тримає на контролі цей напрям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#"Сади перемоги" #громади #Черкащині #висадили #аграрний фронт
Оголошення
live comments feed...