• Головна
  • Черкаські пілоти-інженери вибороли "Суперкубок FPV" на змаганнях дронів
08:00, 5 червня
Надійне джерело

Черкаські пілоти-інженери вибороли "Суперкубок FPV" на змаганнях дронів

Черкаські пілоти-інженери вибороли "Суперкубок FPV" на змаганнях дронів

Відбулося змагання виробників FPV-дронів «Суперкубок FPV». Перемогу здобули пілоти-інженери проекту «Черкасидронбуд» від ГО «Черкаський Інститут Міста». Захід був організований Міністерством цифрової трансформації та Армією Дронів заради підсилення Сил оборони України.

Участь у змаганнях брали 14 виробників з різних міст. Якості 18 дронів було продемонстовано учасниками заходу, та перше місце здобули черкаські пілоти.

Представники Сил оборони звертали увагу на маневреності дронів, розгортання, якості ураження цілей, здатність літати в умовах РЕБ. За всіма цими якостями, бойовими пілотами та інструкторами шкіл пілотування, перевагу було надано трьом найпотужнішим безпілотникам.

Як зауважив Іван Подолян - керівник проекту "Черкасидронуд", ця перемога є маленькою. Попереду ще довгий шлях до тієї перемоги, заради якої його запускали в життя. Змагання відіграють важливу роль у тому, щоб показати можливості дронів, порівняти їх з іншими учасниками галузі.

 Перемога черкаських фахівців у «Суперкубку FPV» важлива для розуміння, де ми є зараз і куди спрямовувати ресурси. Вона важлива також для всієї команди проекту, бо дає відчуття задоволення від результатів нашої вже піврічної праці. Тож, ми вдячні всім благодійникам, хто підтримує цей проект, адже він існує виключно завдяки вам. І запрошую до участі всіх охочих підтримати «Черкасидронбуд» своїми внесками, - сказав керівник проекту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#змагання #дронів #безпілотники
Оголошення
live comments feed...