• Головна
  • У Черкаській області для складання мультитесту готують аудиторії з укриттями
11:00, 3 червня 2023 р.
Надійне джерело

У Черкаській області для складання мультитесту готують аудиторії з укриттями

У Черкаській області для складання мультитесту готують аудиторії з укриттями

У мультипредметному тесті, який є необхідним для вступу до вищих закладів освіти, будуть брати участь 9 тисяч учасників з Черкащини. Минулого року їх було на 1,5 тисячі менше.

Наталія Лісова - проректорка з питань ЗНО обласного інституту післядипломної освіти розповіла про те, що іспит будуть контролювати 240 інструкторів.

За її словами, тестування відбудеться з 5 по 23 червня. У Черкаській області будуть працювати 28 екзаменаційних центрів. Усі вони обладнані всім необхідним для складання іспиту та мають укриття.

Графік буде різний, ми не говоримо, де, коли, але кожен учасник вже отримав запрошення, всі повідомлені, - зазначила Наталія Лісова.

Вона також детально розповіла, які предмети будуть обов'язковими цього року, а які на вибір.

На Черкащині, як і по всій Україні, обов’язкові українська мова і математика, але третій предмет цього року обирали самі абітурієнти. Якщо проаналізувати, то на першому місці історія України, далі — іноземна мова, далі — біологія та інші предмети, - повідомила проректорка.

На кожному комп'ютері буде встановлений спеціальний браузер, на якому працюватиме абітурієнт. Доступ до будь-яких інших сайтів буде неможливим, як пояснив помічник відповідального за один із пунктів тестування Олександр.

За словами пана Олександра, кожен учасник буде мати спеціальний номер та місце за комп'ютером. Браузер уже буде відкритим для проходження іспиту. Потрібно буде ввести логін і пароль, які роздадуть старші інструктори.

Якщо розпочнеться повітряна тривога, то екзамен буде зупинено, і всі учасники мультитесту зможуть перечекати її в укритті. Спускати у сховище абітурієнтів і відповідати за них будуть старші інструктори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаській області #мультитесту #абітурієнти
Оголошення
live comments feed...