• Головна
  • Сплатити борги протягом місяця закликають черкасців в УК "Нова якість "Благоустрій"
10:00, 3 червня 2023 р.
Надійне джерело

Сплатити борги протягом місяця закликають черкасців в УК "Нова якість "Благоустрій"

Сплатити борги протягом місяця закликають черкасців в УК "Нова якість "Благоустрій"

Про те, щоб черкасці не платили за великогабаритні та будівельні відходи, майже протягом чотирьох років закликала міська влада. Та Верховний Суд України кілька днів тому нарешті виніс рішення: платити та погасити заборгованість.

Судова тяганина тривала 4 роки, та нарешті угоду знову визнали законною.

Про це на сторінці у Facebook повідомив адвокат групи компаній “Нова якість” Максим Підгорний.

Верховний Суд залишив без змін рішення апеляції, яке скасувало незаконне рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради про односторонню відмову від договору, - написав адвокат.

Згідно рішення суду, відтепер платіжки, отримані містянами від ТОВ “Управлінська компанія “Нова якість “Благоустрій””, потрібно буде сплатити.

Компанія рекомендує зробити це протягом місяця. Якщо потрібно реструктуризувати борг, то слід звернутися в абонентський відділ “Нової якості”. З тих, хто не сплатить, з липня його будуть стягувати в судовому порядку.

У компанії наголосили на тому, що залишається відкритим питання облаштування майданчиків для збору сміття. Для того, щоб привести їх до ладу, потрібна співпраця міської влади, яка повинна визначити законні межі місць збору відходів.

ТОВ “Нова якість “Благоустрій”” частково вирішує питання за допомогою власної ініціативи і безкоштовно адресно вивозить негабарит уже два роки. Черкасці, які не мають заборгованості перед компанією раз на рік можуть замовити таку послугу.

Будівельне чи негабаритне сміття заберуть просто з-під будинку. Для цього потрібно лише подати заявку на вивіз, обговорити об'єм, час та дату з працівниками транспортного відділу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будівельне сміття #негабарит #вивіз #Черкас
Оголошення
live comments feed...