• Головна
  • Черкаський ринок праці для переселенців: яка ситуація
11:00, 2 червня
Надійне джерело

Черкаський ринок праці для переселенців: яка ситуація

Черкаський ринок праці для переселенців: яка ситуація

У Черкаській області усіх переселенців намагаються працевлаштувати. На сьогоднішній день 887 внутрішньо переміщених осіб уже працевлаштовано із 97 000. Причиною є те, що не вистачає робочих місць та низька заробітна плата.

Про це розповів директор департаменту соціального захисту населення ОВА Руслан Чикало.

За повідомленням посадовця, в Черкаській області на сьогоднішній день живуть 97 тисяч переселенців. Ще тисячу можна розмістити додатково. У місці нового проживання зареєструвалися 3800 і загальної кількості.

За чотири місяці загалом приїхали 1 200 людей, залишилося в нас в області 1 008. Ми їх розмістили в місцях компактного проживання переселенців, які нам допомагали робити міжнародні благодійні організації та органи місцевого самоврядування, - зазначив він.

Посадовець розповів про те, що дуже багато підприємств згорнули свою роботу під час війни, в тому числі на території Черкаської області. Деякі з них покинули країну, а деякі релокувалися з окупованих територій на Черкащину.

За словами Руслана Чикали, на даний момент центр зайнятості має лише 710 вакансій. Окрім того, заробітна плата на сході України є вищою, ніж середня по Черкаській області. Тому, коли переселенцям пропонували мінімальну зарплату, то вони відмовлялися.

Посадовець додав, що якщо є така потреба, то переселенців намагаються долучати до громадських робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенців #Черкаській області #ринок праці #працевлаштувати
Оголошення
live comments feed...