• Головна
  • У проєкті «Картка черкасця» два нові учасники – місцевий зоопарк та мережа супермаркетів «Моллі»
20:00, 31 травня
Надійне джерело

У проєкті «Картка черкасця» два нові учасники – місцевий зоопарк та мережа супермаркетів «Моллі»

У проєкті «Картка черкасця» два нові учасники – місцевий зоопарк та мережа супермаркетів «Моллі»

Муніципальний проєкт «Картка черкасця» об’єднує навколо себе все нових представників соціально відповідального бізнесу. Так, наприклад, при купівлі квитка для відвідування Черкаський міський зоологічний парк «Рошен», власник цієї картки отримує 5% кешбеку. Таку ж сума повертається власникам картки за покупки, здійснені в 4 супермаркетах торговельної мережі «Моллі».

«Картка черкасця» - це спільний проєкт Черкаської міської ради, компанія «SMART-TICKET TECHNOLOGY» та банку-партнера МТБ БАНК.

Як зазначив керуючий центральним відділенням МТБ БАНК м.Черкаси Костянтин Саленко, більше ста містян щодня отримують «Картку черкасця». Станом на кінець травня видано вже 11 000 карток. Учасниками проєкту вже стали 17 черкаських аптек, медичний центр «Медгарант», а віднедавна – і торгова мережа «Моллі» та Черкаський міський зоопарк.

Насамперед це суспільно значимий проект для нашого міста, – вважає директор Черкаського міського зоопарку «Рошен» Євген Ван. – Крім того, у такий спосіб ми будемо заохочувати людей проходити в зоопарк, спілкуватися з тваринами, пізнавати світ живої природи.

Ми приєдналися до цього проекту, бо хочемо підтримати кожного містянина, у якого є чи буде така картка, – зазначає директор мережі магазинів «Molli» Ростислав Ткаченко. – Хоча комерційної вигоди тут не маємо, оскільки повертаємо покупцеві частину коштів на його картку за рахунок торговельної мережі. Взагалі родзинка мережі «Molli» – у підтримці місцевого бізнесу, в наших магазинах багато продукції від місцевих виробників. Також ми беремо участь у соціальних проектах і благодійності, допомагаємо донорам та військовим. Працюємо для Перемоги України.

МТБ Банк, як і соціально відповідальний бізнес в Черкасах, теж пропонує знижки власникам «Карток черкасця». Цей момент відзначає керуючий центральним відділенням МТБ БАНК м.Черкаси Костянтин Саленко.

Ми надаємо вигідні умови співпраці у сфері фінансових продуктів банку, таких як депозити, перекази, оплати комунальних послуг, пенсійні накопичення, страхування, – говорить він. – Наприклад, власники «Картки черкасця» вже матимуть 50% знижку на індивідуальні банківські сейфи у відділенні банку.

Очільник відділення банку пояснює, що у «Картки черкасця» величезний функціонал. Нею можна розраховуватись за проїзд в муніципальному транспорті (в тому числі пільговому), оплачувати товари та послуги онлайн, переказувати кошти, оплачувати комунальні послуги. Картка також дає можливість для отримання соціальної підтримки та додаткових бонусів. Соціальний додаток до «Картки черкасця» дозволить людям 5% отриманого кешбеку відкладати в соціальному гаманці. З нього можна буде оплатити відвідування музеїв, атракціонів у парках Черкас. Деякі підприємства міста планують зробити «Картку черкасця» зарплатною.

Ми намагаємося об’єднувати зусилля для стабільного розвитку економіки та покращення добробуту людей в умовах воєнного стану. І впровадження «Картки черкасця» є прикладом корпоративної соціальної відповідальності влади і бізнесу перед громадою міста й усієї України, – зазначає перший заступник Черкаського міського голови Сергій Тищенко. – Ми вдячні підприємцям, які зрозуміли важливість реалізації цього проекту. Робота над наповненням картки триває і з часом люди зможуть відчути всі переваги, які отримає її власник. Переконаний, що спільно ми розробимо сучасний сервіс, який допоможе створити більше зручностей мешканцям Черкас.

Про це повідомляє сайт ЧМР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#картка містянина #черкаси #соціальні проєкти #кешбек
Оголошення
live comments feed...