• Головна
  • Які зарплати для військовослужбовців передбачено у червні: хто і скільки буде отримувати
12:00, 31 травня
Надійне джерело

Які зарплати для військовослужбовців передбачено у червні: хто і скільки буде отримувати

Які зарплати для військовослужбовців передбачено у червні: хто і скільки буде отримувати

Надбавку 30 тис. грн гривень у червні 2023 не повернули для всіх військових. Тільки ті військові, які виконують бойові завдання, можуть розраховувати на значні надбавки.

Доплати захисникам України існують трьох видів: 30 тисяч, 50 тисяч і 100 тисяч грн.

Кому належить доплата 30 000 гривень

Всі військовослужбовці Сил оборони, зокрема поліція, отримували доплату 30 000 грн до лютого 2023 року. На сьогоднішній день на ці кошти можуть розраховувати лише ті військові, які виконують бойове завдання.

Кому платять 50 000 гривень

Така доплата належить тим, хто служить у підрозділах першого ешелону оборони. На кошти у сумі 100 000 гривень можуть розраховувати військові, які знаходяться у складі артилерії та ракетних військ у зоні бойових дій: льотчики, медичні особи, які перебувають на передовій, моряки, військовослужбовці, які виконують військові завдання.

Слід зазначити, що хоча і скасували доплати у розмірі 30 тисяч гривень для деяких категорій військовослужбовців, проте, підвищили мінімальну зарплату до 20,1 тис. грн.

Такий крок дозволяє заощаджувати близько 50 мільярдів гривень. Профільний комітет Верховної Ради разом з урядом наразі роздумують над тим, як перерахувати зарплати військовослужбовцям так, щоб вони були диференційованими, а саме: платити більше тим військовим, які виконують військові завдання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплати #військовослужбовців #червні #надбавки
Оголошення
live comments feed...