• Головна
  • 6 цікавих чоловічих та жіночих імен, які походять з Польщі
12:00, 29 травня
Надійне джерело

6 цікавих чоловічих та жіночих імен, які походять з Польщі

6 цікавих чоловічих та жіночих імен, які походять з Польщі

Найбільшою подією у житті батьків є народження дитини. До цього родина ретельно готується та підбирає ім'я. Часто люди шукають цікаві імена в Інтернеті, питають порад у знайомих, рідних і близьких або шукають у книгах.

Цікавими варіантами є імена польського походження.

Мілана

Це ім'я має слов'янським та може походити від прізвища Мілан. Воно трактується як “спадкоємиця”. В Італії Мілана пов'язується з містом Мілан.

Гальшка

Воно також відноситься до слов'янської культури і є формою імені Галина, яке поширене в Україні. Ім'я Галина походить від слов'янського слова “галий” та трактується як “світлий”, “ясний” або “благородний”. Гальшка може мати схоже значення та бути зменшувально-пестливою формою.

Домбрувка

Це також слов'янське ім'я. Однією з версій є те, що ім'я Домбрувка походить від слов'янського слова “дуброва”, що означає “ліс з дубами” або “гай дубів”. Міфологія словʼян пояснює, що дуб означає символ мудрості, стійкості та сили. Тобто, ім'я є пов'язане з природою. Є думка, що воно походить від польського села Домбрувка.

Хвалимир

Це чоловіче ім'я тісно пов'язане з слов'янської культурою. “Хвала” походить від слова “слава”, а частина “мир” є символом спокою. Ім'я має асоціацію з взаєморозумінням, добробутом та гармонією.

Аркадіуш

Досить поширене чоловіче ім'я польського походження. В перекладі воно означає “щасливий пастух” та є різновидом імені Аркадій.

Броніслав

Це ім'я є поширеним в українській та польській культурах і відноситься до слов'ян. Частина “бронь” означає “захист”, а “слава” трактується як “відомість”. Воно є символом міцності духу та вміння та захищати інших.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імена #варіанти #цікаві
Оголошення
live comments feed...