• Головна
  • Пліснява в будинку: як позбутися цвілі назавжди
10:00, 29 травня
Надійне джерело

Пліснява в будинку: як позбутися цвілі назавжди

Пліснява в будинку: як позбутися цвілі назавжди

У будинках, які не мають хорошої вентиляції, поширеною проблемою є цвіль на вікнах, підвіконнях та стінах. Та є ефективні засоби, які запобігають цьому назавжди.

Сприятливим середовищем для розвитку цвілі є тепле і вологе приміщення. Регулярне провітрювання допомагає вирівняти рівень вологості в будинку, що запобігає утворенню цвілі, оскільки прохолодне сухе повітря замінює гаряче вологе. Основною причиною розвитку плісняви є утворення конденсату.

Як зменшити вологість

Одна з проблем, яка провокує появи цвілі, - це сирість. Вона впливає на внутрішню і зовнішню стіни будинку.

Отже, щоб зменшити вологість, слід дотримуватися таких рекомендацій:

  • мокрий одяг потрібно сушити на вулиці навіть взимку тому, що концентрація вологи в будинку призводить до появи цвілі та неприємних запахів;
  • фарби для стін потрібно вибирати такі, що затримують пару або ж спеціальні протигрибкові, які відштовхуються вологу;
  • слід періодично міняти килимки, оскільки вони мають властивість поглинати вологу. Навіть, якщо регулярно їх чистити, вони накопичують багато пилу та бруду. Внаслідок цього там з'являються кліщі, які викликають алергію і вони теж поглинають вологу з навколишнього середовища.

Правильне провітрювання приміщення

Потрібно регулярно відкривати вікна. Відкривати їх потрібно хоча б раз на день на кілька хвилин зранку та пізно ввечері, щоб циркулювало свіже повітря і підтримувалася достатня вологість навіть взимку. Влітку, якщо гарна погода і суха, то вікна потрібно відкривати надовше. Це запобігає цвілі.

Якщо в будинку є забагато вологості, то можна використовувати осушувач. Він забирає надлишкову вологу, очищує навколишнє повітря, а це допоможе уникнути утворенню цвілі.

За допомогою витяжки можна позбутися вологості у ванній кімнаті та кухні. Вона витягне назовні гаряче та вологе повітря та замінить свіжим.

Також для циркуляції повітря в будинку є спеціально розроблені решітки. Якщо їх закривати, то вони не будуть виконувати свою функцію.

Щоб не було плісняви в будинку, треба забезпечити циркуляцію повітря, фарби для стін потрібно вибирати, які запобігають цвілі, білизну та одяг сушити на вулиці і прибирати найбільш вологі приміщення такі, як ванна кімната.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пліснява #цвіль #позбутися
Оголошення
live comments feed...