• Головна
  • Як правильно захистити очі від сонця: вибираємо сонцезахисні окуляри
09:00, 29 травня
Надійне джерело

Як правильно захистити очі від сонця: вибираємо сонцезахисні окуляри

Як правильно захистити очі від сонця: вибираємо сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри створені, щоб захистити очі від впливу ультрафіолетових променів, а не лише є модним аксесуаром. Очі варто захищати не тільки дорослим, а й дітям.

Окуляри справді захищають очі від сонця. Та як вибрати сонцезахисні окуляри серед великого розмаїття товару, який продається.

Щоб захистити очі від фотопошкодження кришталика і сітківки, слід звернути увагу на такі рекомендації:

  • на окулярах має бути напис UV-protection 400. Він означає, що хвилі до 400 нанометрів і 75-90% видимого сонячного світла блокуються. Це допоможе захистити очі від шкідливих променів типу UVA і UVB, які мають властивість спричиняти запалення рогової оболонки, катаракту, макулярну дегенерацію та інші захворювання очей;
  • не варто купувати окуляри без УФ-захисту. Вони не дають жодного ефекту та не захищають здоров'я очей. Якщо їх носити, то зіниця рефлекторно розширюється для того, щоб пропустити більше світла, а разом із ним УФ-промені проникають в очі і завдають шкоди внутрішній структурі. Тому окуляри без УФ-захисту можуть ще гірше вплинути на очі, ніж бути зовсім без них;
  • якщо ви користуєтесь окулярами з діоптріями, то потрібно обирати лінзи-хамелеони, які від контакту з сонцем затемняються, а в приміщенні стають прозорими. Лінзи-хамелеони також мають УФ-захист, який автоматично регулює ступінь затемнення в залежності від інтенсивності світла.

Очі потрібно берегти як дітям, так і дорослим, а особливо тим, хто має проблеми із зором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сонцезахисні окуляри #вибрати
Оголошення
live comments feed...