• Головна
  • Хто з водіїв перездаватиме на права кожні 10-15 років: в Україні плануються нові зміни
14:00, 27 травня
Надійне джерело

Хто з водіїв перездаватиме на права кожні 10-15 років: в Україні плануються нові зміни

Хто з водіїв перездаватиме на права кожні 10-15 років: в Україні плануються нові зміни

Влада України планує реформувати систему видачі водійських посвідчень. А це свідчить про те, що будуть значні зміни в безпеці дорожнього руху та транспортних прав.

Таку ініціативу оголосила Юлія Клименко - заступниця голови комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури під час практичної конференції Infrastructure Day.

Метою цієї ініціативи є посилення процедури перевірки дійсності водійських посвідчень. Особливо це буде стосуватися водіїв які, працюють в транспортних компаніях.

Згідно із законодавством, українці повинні будуть поновлювати права на водіння автомобілем через певний проміжок часу від 10 до 15 років. Водії, які працюють у транспортних фірмах, будуть поновлювати водійські посвідчення кожні 5 років.

Це буде відповідати стандартам, які запроваджені в Європейському Союзі. Такі зміни відбулися після нещодавніх реформ у сфері видачі водійських прав в Україні, в одній з яких передбачено спрощення процедури отримання водійського посвідчення.

Нові правила дозволятимуть громадянам України отримати посвідчення водія в будь-якому місці незалежно від того, де було навчання. Раніше можна було отримати права тільки там.

Найближчим часом українцям будуть доступними навчання водінню, пункти для іспитів та видачі водійських прав через сервісні центри, які є по всій Україні. Також Міністерство внутрішніх справ України наголосило, що здавати практичні іспити та отримати права на водіння автомобіля можна буде у будь-якому з сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ.

Така реформа буде наближенням України до міжнародних стандартів, які підвищать безпеку дорожнього руху. Це дозволить забезпечити розвиток культури відповідального водіння на дорогах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водійське посвідчення #реформи #перездавати
Оголошення
live comments feed...