• Головна
  • Чайник без накипу: дієві засоби для всіх видів посуду
08:00, 26 травня
Надійне джерело

Чайник без накипу: дієві засоби для всіх видів посуду

Чайник без накипу: дієві засоби для всіх видів посуду

Нарешті секрет очистки чайника від товстого шару накипу розкрито. Є багато домашніх варіантів для того, щоб позбутися накипу без потреби бігти в магазин.

Незалежно від того, який чайник, у ньому утворюється накип, і завжди постає питання, як його відмити. Для електричного чайника все просто так само, як і для емальованого чи металевого посуду. Отже, в домашніх умовах без хімії можна це зробити.

Оцет допоможе позбутись накипу

Для цього слід зробити суміш: на 1 л води додати 100 мл кислої рідини. Залити це все у чайник і кип'ятити. Якщо шар накипу товстий, то потрібно повторити процедуру кілька раз. Далі чайник слід помити миючим засобом та ще раз прокип'ятити, але вже з чистою водою.

Що допоможе відмити електричний чайник

В електричному чайнику накип виникає швидко. Проте, його можна швидко очистити.

Першим варіантом буде очищення содою. Для цього слід взяти столову ложку соди, яка є в кожному будинку, висипати її в чайник і довести до кипіння. Залишити так до охолодження і перевірити результат.

Найкраще розчиняє накип лимонна кислота. Цей дешевий засіб залишає після себе чудовий свіжий аромат. Для цього потрібно: одну або дві упаковки лимонної кислоти (це залежить наскільки забруднений чайник) висипати у воду в чайник і включити його. Після такої процедури весь накип буде знищено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чайник #накип #позбутися
Оголошення
live comments feed...