• Головна
  • Що буде з ціною на електроенергію для звичайних споживачів: стали відомі деякі подробиці підвищення тарифів
14:30, 25 травня 2023 р.
Надійне джерело

Що буде з ціною на електроенергію для звичайних споживачів: стали відомі деякі подробиці підвищення тарифів

Що буде з ціною на електроенергію для звичайних споживачів: стали відомі деякі подробиці підвищення тарифів

Тарифи на розподіл електричної енергії переглянуті для більшості обленерго Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Олег Пендзин - експерт економічного дискусійного клубу розповів про те, яке рішення вплине на побутових споживачів в Україні.

Він повідомив про те, що після того, як здорожчає вартість транспортування електроенергії платити більше буде змушений бізнес. Він також зазначив, що для громадян України стосовно підвищення сплати за електроенергію поки що ніяких змін не буде.

У платіжках для громадян враховуються послуги транспортування ресурсу та його вартість.

За електричну енергію ми з вами платимо єдиним тарифом, який на сьогодні оснований, виходячи із покладання спеціальних обов'язків, - пояснив Пендзин.

На даний момент рішення про підвищення тарифів на електроенергію ще не ухвалене. Експерт наголосив на тому, що здорожчання транспортування електроенергії погано позначиться на бізнесі.

Суми тарифів для обленерго будуть залежати від класу напруги та з червня зростуть з 7% до 34%. З липня розцінки збільшаться в середньому на 23%. Таке рішення спричинить підвищення тарифів для побутових споживачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електроенергію #тарифи #споживачів
Оголошення
live comments feed...