Новини компаній
17:23, 22 травня

Ніж у вашому авто

Новини компаній
Ніж у вашому авто, фото-1

У состав додаткових інструментів складаного ножа 6969 APS входять: серейтора ділянка леза, стропоріз та склобій. Такий ніж може бути корисним і для повсякденних діл і у разі надзвичайної ситуації у дорозі.

Як так склалося, що в нашому суспільстві ніж розглядається, перш за все, як предмет, з яким пов'язані лише проблеми? Але насправді практика свідчить, що протягом усіх часів цей інструмент значно полегшував життя, а іноді й рятував його.

Те, що ніж може стати корисним у мільйоні різних ситуацій під час подорожі, зрозуміло без додаткових пояснень.

І хоча його лезо, це всього лише смужка міцної заточеної сталі, вона міцніша і гостріша за більшість навколишніх предметів та матеріалів. Це само по собі свідчить про те, що методи використання ножа обмежуються, мабуть, лише вашою уявою та законами фізики.

Це твердження особливо справедливе, якщо врахувати популярність, яку здобули в наш час багатофункціональні складані ножі, мультитули та «швейцарські ножі». Такий інструмент точно не є зайвим у кожному завтомобілі.

Але, на жаль, ми всі знаємо, що не всі дні, проведені в дорозі, можна назвати звичайними або навіть "добрими". Часом (на жаль) трапляються різноманітні аварійні та екстремальні ситуації. І ось наявність спеціальних інструментів, призначених для таких випадків, найчастіше відрізняє звичайний ніж від ножа автомобіліста.

Ніж у вашому авто, фото-2

Серейтор складаного ножа WK 14024 допоможе швидко розрізати ремінь, а ударний елемент на наверші може бути використаний, як склобій. Ніж легко розкривається однією рукою, що може бути важливим під час надзвичайної ситуації.

Перш за все, найчастіше в таких ножах можна зустріти склобій. Цей металевий шип, що виступає з верхньої частини рукояті, призначений для розбиття скла автомобіля, коли двері зачинені та заблоковані (наприклад, деформацією кузова).

Головне, що треба пам'ятати, це те, що якісний склобій повинен бути з матеріалу, що твердіший за скло. Часто для цього використовують карбід вольфраму. Лише таке "жало" може легко розбити міцне автомобільне скло. У ситуаціях, коли кожна секунда має значення, це може бути надзвичайно важливо.

Два наступних правила зможуть заощадити дорогоцінний час:

  • Завжди бийте по бічних склах! Лобове скло, зазвичай, набагато міцніше.
  • Бийте в куток вікна!

Також нерідко у ножах автомобілістів можна зустріти зубчасте лезо (серрейтор). Ця додаткова частина клинка з ріжучим гострим краєм відмінно справляється зі розрізанням ременів, шнурів та елементів одягу. Це також може бути корисним у випадках екстремальних ситуацій.

Не менш корисним для розрізання ременів може бути і стропоріз, який теж зустрічається у деяких складаних ножах.

Ніж у вашому авто, фото-3

Крім цікавого дизайну та клинка з нержавіючої сталі до явних плюсів складаного ножа 19002 можна віднести склобій та стропоріз (у задній верхній частині руків'я).

Важливо зазначити, що вістря ножа рятувальника або автомобіліста часто роблять тупим або заокругленим (щоби не поранити людину, яку потрібно визволити від ременя безпеки).

Загалом, життєвий досвід показує, що для ножа завжди буде робота. Особливо, якщо ви проводите багато часу на дорогах.

Звичайно, ми сподіваємося, що вам ніколи не доведеться попадати в екстремальні ситуації, які будуть потребувати використати склобій або серрейтор. Але, все ж таки краще мати такий корисний інструмент під рукою. Навіть якщо частіш за все ви будете використовувати його просто для нарізання ковбаси на бутербродів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...