• Головна
  • Продаж автомобіля на розборку: як швидко отримати гроші
Новини компаній
10:00, 21 травня 2023 р.

Продаж автомобіля на розборку: як швидко отримати гроші

Новини компаній

Реалізація автомобіля по запчастинах – вибаглива для власника авто процедура. Треба постійно оновлювати оголошення або самостійно розмовляти із новими клієнтами, які хочуть придбати навіть найдрібнішу деталь. Тільки у такому випадку можна отримати значну суму за розібраний по запчастинах, старий автомобіль.

Продаж автомобіля на розборку: як швидко отримати гроші, фото-1

Спроба самостійного продажу автомобіля у більшості випадків для власника авто перетворюється у зайве витрачання грошей із сумнівним результатом:

  • значні витрати часу;
  • постійне інвестування особистих коштів у автомобіль;
  • пошуки потенційних клієнтів які у більшості випадків не завершуються отриманням прибутку.

Є звісно і альтернативний варіант – продати автомобіль на запчастини спеціалізованій компанії, яка надає послуги викупу автомобіля на розбір. У такого варіанта є свої переваги.

Викуп на автозапчастини

Для того, щоб ефективно витратити час і використати його для роботи чи відпочинку не варто перейматись професійними справами автозакупівлі. Спеціалісти компанії ShopAvto запропонують автовикуп у Черкасах та інших містах України за оптимальною ціною і прозорим та зрозумілим, гарантовано безпечним механізмом придбання.

Після виклику спеціаліста, під час зустрічі, проводиться оцінка стану автомобіля і пропонується укласти угоду на автовикуп в Умані чи іншому місті України автомобіля. Більше про викуп на запчастини авто можна прочитати на сторінці компанії https://shopavto.com/vykup-avto-na-razborku/. Якщо сторони погоджуються, тоді можна отримати відповідну суму після укладення офіційно зареєстрованого договору. Вся процедура може зайняти не більше декількох годин.

Очевидний плюс такого підходу – можливість отримати ринкову вартість за своє майно без біганини по потенційних покупцях і постійного витрачання часу на неефективні оглядини автомобіля. Тож економляться не тільки час і гроші, але і забезпечується комфортний продаж без зайвої біганини і тривалих бюрократичних процедур. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...