15:00, 17 травня 2023 р.
Надійне джерело

На Черкащині вперше пройшов відкритий чемпіонат області з картинг-слалому

Відбувся він на базі Фахового коледжу СУРА та Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова, співорганізаторами виступила ГО "АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ ЧЕРКАСИ".

Чемпіонат став першою автоспортивною подією на Черкащині від моменту початку повномасштабної війни, - зазначила директорка Фахового коледжу СУРА Анна Новак.

Участь у перегонах взяли 11 команд.

Учні та студенти віком 13-16 років мали змогу представити свій навчальний заклад і позмагатися за кубок області та призи від спонсорів. Студенти нашого коледжу теж долучились до участі сформувавши дві команди - СУРА та СУРА-17.

За результатами двох заїздів переможцем першого чемпіонату області з картинг-слалому стала команда "Cherkassy Kart 1", друге та третє місце, відповідно, посіли команди "Шумахери" та "СК Темп".

Наразі ми уже плануємо проведення наступного чемпіонату області із картинг-слалому, який плануємо провести навесні наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію