• Головна
  • Краще відмовитися від такого одягу в гардеробі: здатен накликати лихо й бідність
17:30, 15 травня
Надійне джерело

Краще відмовитися від такого одягу в гардеробі: здатен накликати лихо й бідність

Краще відмовитися від такого одягу в гардеробі: здатен накликати лихо й бідність

Ще з давніх часів наші предки вірили, що одяг накопичує енергетику, яка впливає на людину. Через це деякі речі здатні принести лихо у життя, тому краще їх позбутися.

Одяг батьків

Вважається, що особливо сильно енергетика, що вбирають у себе предмети гардеробу, впливає на близьких родичів, які їх одягають. Тому, щоб не накликати на себе біди і не взяти гріхи батьків, краще не доношувати за ними одяг.

Речі небіжчиків

Такий одяг може становити серйозну небезпеку, здатен нашкодити здоров'ю або стати причиною життєвих неприємностей, фінансових проблем. Одяг покійних людей слід або спалювати, або передавати нужденним. Проте ця заборона не поширюється на фамільні коштовності - їх варто зберігати і користуватися.

Речі, що асоціюються з негативом

Одяг, який нагадує про негативні події у вашому житті, краще викинути, навіть якщо вони в гарному стані. Ця погана енергетика буде впливати на вас кожен раз, коли, наприклад, одягатимете сукню, в якій сходили на невдале побачення, або штани, в яких впали та зламали ногу.

Однотонний одяг

Як стверджують психологи, кожен колір по-різному впливає на стан та настрій людини, допомагаючи розкриватися з різних боків і граней. Тому для того, щоб життя не було нудним та одноманітним, грало свіжими та яскравими барвами, не варто носити однотонне вбрання. Слід розбавляти монохромний одяг різноманітними відтінками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одяг #прикмети #енергетика
Оголошення
live comments feed...