• Головна
  • Нове місто-побратим: Черкаси та німецький Білефельд уклали договір
17:00, 15 травня
Надійне джерело

Нове місто-побратим: Черкаси та німецький Білефельд уклали договір

Нове місто-побратим: Черкаси та німецький Білефельд уклали договір

1 травня 2023 року в Черкас з'явилося ще одне місто-побратим - Білефельд. Білефельд - німецьке місто, розташоване на землях Північний Рейн-Вестфалія. Населення - трохи більше 320 тисяч жителів. Підписання відбулося під час засідання міської ради в місті Білефельд.

Бургомістр Піт Клаузен і міський голова Анатолій Бонддаренко підписали угоду про майбутню співпрацю та встановлення партнерства. У документі зазначено, що міста зміцнюватимуть культурні зв'язки, запланована співпраця в економічному, технічному та науковому напрямках.

Піт Клаузен після підписання документа прокоментував цю подію. Він розповів, що німці солідарні з народом України і мають намір і далі підтримувати його у важкі часи. Він повідомив, що і жителі міста-побратима допомагають Черкасам зараз, і будуть далі шукати шляхи для надання різнопланової допомоги.

У відповідь Анатолій Бондаренко сказав, що він і черкасці безмірно вдячні всій світовій спільноті за допомогу.

"Для нас велика честь у цей доленосний для нашої держави час укласти угоду про побратимство з вашим славним містом", - підкреслив мер Черкас.

Він також розповів, що важливих домовленостей досягнуто з питання реабілітації українських військовослужбовців у клініках Білефельда.

Делегація з Черкас під час візиту до Німеччини відвідала міське підприємство Stadtwerke Bielefeld, побували на електростанції, що працює на дровах, поспілкувалися з місцевими лікарями. Також делегати зустрілися з українськими біженцями, які проживають у Біленфельді.

Варто зазначити, що ще до підписання угоди, місто Біленфельд допомагало Черкасам - зокрема надсилали генератори, передавали гуманітарні вантажі. Наразі в Білефельді проживає близько 4 тисяч біженців з України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Місто #побратим #Черкаси #Білефельд #договір
Оголошення
live comments feed...