• Головна
  • Запускається нова платформа Дія.Освіта: всі бажаючі можуть долучитись до презентації
12:00, 14 травня
Надійне джерело

Запускається нова платформа Дія.Освіта: всі бажаючі можуть долучитись до презентації

Запускається нова платформа Дія.Освіта: всі бажаючі можуть долучитись до презентації

Оновлений проект Дія.Освіта запускається Міністерством цифрової трансформації. Це національна едьютейнмент-платформа актуальних навичок та знань, за допомогою якої можна навчатися в інклюзивному та інноваційному форматі безкоштовно.

Офіційна презентація оновленої платформи в онлайн-форматі відбудеться 17 травня о 15:00. Проект такого масштабу є першим у світі.

З початку 24 лютого 2022 року люди, які проживали на територіях бойових дій втратили роботу, а це щонайменше 10 млн працівників. Дія.Освіта дає велику можливість людям, які виїхали з окупованої території чи території ведення бойових дій, набути нових знань та навичок і освоїти нову професію.

Платформа є наступним етапом розвитку проекту Дія.Цифрова освіта, який започаткували у 2020 для здобуття цифрових навичок та грамотності.

Відтепер Дія.Освіта збільшується в масштабах. Разом з експертами та провідними компаніями створено понад 50 симуляторів про різні професії, 50 нових освітніх серіалів, а також додано англомовну адаптацію платформи.

Окрім цього, відбудуться дві дискусійні панелі, в яких будуть брати участь партнери освітніх серіалів: про потреби роботодавців (Socar, Silpo, balbek bureau, МХП) та про ринок праці (Jooble, Work.ua, Robota.ua).

Здійснити реєстрацію на онлайн-трансляцію можна на лендинг події https://bit.ly/42qkDJT

Журналістам, щоб прийняти участь у події офлайн, обов'язкова акредитація. Отримати її можна за цим посиланням https://bit.ly/3VW15KN

Національна програма Дія.Освіта є оновлена за ініціативою Міністерства цифрової трансформації та підтримкою Google.org і фонду Східна Європа.

Згідно інформації Міністерства цифрової трансформації України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дія #Дія.Освіта #презентація
Оголошення
live comments feed...