• Головна
  • Механізм виплат за програмою "еВідновлення" буде повністю цифровізований: контролювати зможе кожен громадянин
10:00, 13 травня
Надійне джерело

Механізм виплат за програмою "еВідновлення" буде повністю цифровізований: контролювати зможе кожен громадянин

Механізм виплат за програмою "еВідновлення" буде повністю цифровізований: контролювати зможе кожен громадянин

Програма з виплати компенсацій за пошкоджене житло "еВідновлення" почала діяти за допомогою цифрових інструментів, і вся інформація буде надалі максимально доступною.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову комітету Верховної Ради з питань організації державної влади місцевого самоврядування регіонального розвитку та містобудування Олену Шуляк - голову партії "Слуга народу", під час зустрічі з представниками Української ради бізнесу.

Весь механізм стосовно виплат компенсацій працює на основі цифрових інструментів. До реєстру пошкодженого та знищеного майна долучилися вже понад 730 громад. Зараз дані доповнюються. Мова йде не тільки про житлові будинки, але про інфраструктуру. Це стане основою для роботи наших партнерів та донорів, уряду з планування відновлення, - сказала Шуляк.

Вона повідомила про те, що вже працює перший етап програми "еВідновлення", тобто оформляються компенсації за пошкоджене житло. Норма про компенсацію за зруйноване житло набере чинності з 22 травня.

Мінцифра разом із з Мінвідновленням запустили портал Dream, де знаходитиметься вся інформація. Можна буде відслідковувати фінансові витрати. Єдина державна електронна система у сфері будівництва інтегрована з цією базою та з реєстром пошкодженого та знищено майна, а також з іншими реєстрами. Ми хочемо все зробити так, щоб громадяни та представники бізнесу мали максимальний доступ до інформації, - підсумувала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пошкоджене майно #знищене #компенсаційні виплати
live comments feed...