• Головна
  • Головні пліткарки та інтриганки: 5 імен жінок, яким не варто довіряти таємниці
19:00, 12 травня
Надійне джерело

Головні пліткарки та інтриганки: 5 імен жінок, яким не варто довіряти таємниці

Головні пліткарки та інтриганки: 5 імен жінок, яким не варто довіряти таємниці

Багато дівчат люблять іноді попліткувати та розважити себе перемиванням кісточок спільним знайомим. Але у деяких така схильність переходить усі межі, через що їхні балачки наносять неабияку шкоду. Вони не вміють зберігати секрети та легко можуть підставити в найнесподіваніший момент. Експерти, що вивчають вплив імен на характер, визначили, жінки з якими іменами найчастіше стають головними пліткарками у будь-якому колективі.

Ксенія

Ксенії припускаються брехні та пліткують, щоб виправдати себе і перекласти свою провину на когось іншого. Причому вони не відчувають докорів сумління і роблять вигляд, ніби нічого не сталось. А ось їхньому оточенню таке забути і простити важко.

Олександра

Ці жінки здатні настільки майстерно брехати, що оточуючі можуть навіть не помітити обману. Причому Олександри перекручують навіть дрібниці, не говорячи вже про щось серйозне. Тому не варто їм довіряти і краще перевіряти всю інформацію, отриману від них.

Лариса

Власниці цього імені найчастіше брешуть та пліткують, коли бачать в цьому отримання якоїсь вигоди для себе. Вони нерідко оббріхують людину за її спиною і ніколи не признають свою провину.

Наталія

Наталії не вітають брехні, але можуть розповідати чужі секрети, намагаючись допомогти та помилково вважаючи, що це може врятувати ситуацію. Через це у них може бути погана репутація.

Ірина

Ці жінки здатні обманювати навіть найближчих людей. В обличчя вони можуть говорити одне, а думати зовсім інше. Ірини завжди знайдуть спосіб, як використати в корисливих цілях підслухану чужу таємницю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імена #пліткарки #брехливі жінки
Оголошення
live comments feed...