• Головна
  • Чоловіки божеволіють від цього: 6 речей, які найбільше захоплюють їх у жінках
15:00, 12 травня

Чоловіки божеволіють від цього: 6 речей, які найбільше захоплюють їх у жінках

Чоловіки божеволіють від цього: 6 речей, які найбільше захоплюють їх у жінках

Усім жінкам хотілося б знати, які саме риси, якості, зовнішні дані зводять чоловіків з розуму. Шарм - це насамперед індивідуальність і ще кілька важливих чинників, симбіоз яких робить жінку чарівною.

Погляд

У жінок з палаючими очима настільки сильна енергетика, що не помітити їх просто неможливо. Вони привертають увагу і погляди, з такими жінками хочеться знайомитися і бути поруч.

Губи

Жіночі губи привертають чоловічий погляд. І вони зовсім не обов'язково мають бути підколоті та збільшені. Природність була і залишається актуальною, а модні тренди швидко зникають з нашого життя.

Фігура

Жіночна фігура - це округлості та вигини, на які чоловіки, без сумніву, звертають увагу. Але і тут на першому місці залишається індивідуальність і вміння жінки підкреслити свої переваги.

Ініціатива

Часи домобуду давно залишилися позаду. Жінка - це особистість, і якщо вона вміє проявити м'яку ініціативу - це гідність. На чоловіків прояв уваги справляє враження, вони не залишаються байдужими.

Красива білизна

Про те, яке враження на чоловіків справляє жінка в красивій спідній білизні, багато сказано і написано. Мереживна білизна, як і раніше, залишається потужною зброєю. Що стосується кольорів - то перше місце посідає червона мереживна білизна, почесне друге розділили чорна і біла.

Ризик і новизна

Жінки бувають непередбачуваними, вони здатні на несподівані вчинки. Чоловікам подобається відчуття ризику, флірт і можливість бути учасником нової для нього гри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Жінки #чоловіки #стосунки #враження #білизна
Оголошення
live comments feed...