• Головна
  • Чи позбавлятимуть прав людей, старших за 65: незабаром буде запроваджено нові правила
17:30, 11 травня
Надійне джерело

Чи позбавлятимуть прав людей, старших за 65: незабаром буде запроваджено нові правила

Чи позбавлятимуть прав людей, старших за 65: незабаром буде запроваджено нові правила

З січня 2024 року водіям, вік яких перевищує 65 років, необхідно буде проходити психологічне обстеження. Знадобиться воно для продовження дії водійських прав. Новий захід буде впроваджено відповідно до програми Європейського Союзу "Vision Zero". Ця програма спрямована на зниження кількості ДТП і зниження смертності на дорогах.

Фахівці пояснили, що проведення психологічної експертизи необхідне для конструктивної оцінки загального психологічного стану воїнів і виявлення можливих проблем із концентрацією уваги.

Якщо тест буде пройдено з негативним результатом, дію прав припинять. Цікаво, що цією ініціативою ЄС не обмежиться. Незабаром планується також організація курсів підвищення кваліфікації для водіїв, старших за 70. Можливо, літнім водіям також скоротять термін дії прав - орієнтовно до 5 років.

Ще суворіше планують вчинити з водіями, старшими за 75 років. Для них планується призначити обов'язкові медичні огляди раз на рік. Ті ж, кому від 65 до 75 зобов'язані будуть проходити медичний огляд раз на два роки. Програмою "Vision Zero" розробляється ще низка заходів для підвищення безпеки на дорогах. Вони впроваджуватимуться поступово протягом кількох наступних років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Правила #огляд #водії #ЄС
live comments feed...