• Головна
  • ООН роздає гроші українцям, в тому числі і в Черкаській області
11:00, 11 травня
Надійне джерело

ООН роздає гроші українцям, в тому числі і в Черкаській області

ООН роздає гроші українцям, в тому числі і в Черкаській області

Програма підтримки від ООН в Україні продовжується. Видаватимуть по 6600 грн на особу рівними частинами на протязі трьох місяців.

Для отримання такої грошової допомоги потрібно заповнити форму, або у своїй області зателефонувати за контактним номером.

Про це повідомляється на сайті Управління Верховного комісара ООН з питань біженців.

Важлива інформація: під час заповнення такої форми, у вас не повинні запрошувати персональні дані банківської картки, а саме: термін дії та CVV.

Допомога виплачується переселенцям з Сумської, Харківської, Одеської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Черкаської, Полтавської та Чернігівської областей, хто постраждав від агресії рф. Також отримають гроші ті, хто повернувся додому після вимушеного виїзду.

Важливим є те, щоб сім'я раніше не отримувала допомогу від ООН, мала офіційний дохід у розмірі до 5400 грн на одну особу, якщо є людина з особливими потребами, прийомні сім'ї, або має одного з батьків.

Якщо немає банківського рахунку, то кошти можна отримати через Western Union, або у відділенні свого банку.

Така підтримка від ООН допомагатиме фінансово українцям доти, доки триватиме війна. Мета - захист найвразливіших громадян. Крім того, українці, які отримують таку допомогу, також мають право на отримання підтримки від уряду (йдеться про переселенців з окупованих територій).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #гроші #переселенцям
Оголошення
live comments feed...