• Головна
  • 7 звичок, які заважають розбагатіти: їх потрібно позбутися
12:30, 8 травня
Надійне джерело

7 звичок, які заважають розбагатіти: їх потрібно позбутися

7 звичок, які заважають розбагатіти: їх потрібно позбутися

Не існує єдиного правила, дотримуючись якого можна розбагатіти швидко і гарантовано. Але скорегувавши деякі звички цілком можна вплинути на своє фінансове становище. Фінансова експертка Світлана Савенко поділилася кількома рекомендаціями про те, як стати багатшими, застосувавши кілька нескладних правил. Експерт запропонувала список із 7-ми пунктів, які, на її думку, заважають багатіти.

Занадто мало знайомств

Важливість спілкування не можна недооцінювати. Прийнято вважати, що всього 10% вашого успіху формується за допомогою знань, 40% - за допомогою ваших думок. А ось 50%, тобто половина успіху - це спілкування і зв'язки з правильними людьми.

Тільки тяжка праця

Існує хибна думка, що добре заробляти можна тільки якщо дуже багато і важко працювати. Ваше життя - це втілення ваших думок. Якщо вважати важку працю єдиною можливістю заробити, то швидше за все, у вашому житті нічого не зміниться.

Концентрація на негативі

Необхідно вчитися шукати в усіх аспектах життя позитивні уроки. Концентрація на негативі - це тягар, який не дає вам піднятися.

Страх помилки

Потрібно зрозуміти, що помилятися - це нормально. Кожна помилка - це лише крок на шляху до успіху.

Залежність від думки оточуючих

Нічого не робити зі страху перед тим, що подумають оточуючі - це помилка. У більшості випадків оточуючих мало хвилюють ваші вчинки.

Відмова від делегування обов'язків

Не потрібно намагатися зробити все самому - деякі справи, наприклад, по домашньому господарству, цілком можна делегувати людині, яка зробить це краще. Концентруватися варто на важливих завданнях.

Занадто багато роздумів

Перфекціонізм - не найкращий помічник у досягненні фінансового успіху. Ідеальне виконання завдань прийде з досвідом. На старті не варто витрачати час на отримання ідеального результату.

Джерело: Стіна новин України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гроші #успіх #поради #багатство
Оголошення
live comments feed...