• Головна
  • Чим ви ризикуєте, виливаючи окріп у каналізацію: які небезпеки загрожують трубам
16:40, 7 травня
Надійне джерело

Чим ви ризикуєте, виливаючи окріп у каналізацію: які небезпеки загрожують трубам

Чим ви ризикуєте, виливаючи окріп у каналізацію: які небезпеки загрожують трубам

Сантехніка - атрибут, який є в кожному будинку. І, зрозуміло, поки все справно працює, ми не звертаємо уваги на стан труб. Але варто виникнути поломці, з'являється проблема, і здебільшого усунути несправність самостійно не вийде. Щоб мінімізувати ризики під час експлуатації сантехніки, водопровідних і каналізаційних труб, потрібно дотримуватися простого правила.

Чому не можна лити окріп в унітаз або раковину

Ще кілька десятків років тому майже всі труби були чавунними. Чавун - метал міцний і довговічний. Але лити окріп небажано було і в надійні чавунні труби - внаслідок систематичного перепаду температур настає так звана "втома металу", він стає ламким.

Сьогодні під час встановлення сантехніки використовують металопластикові труби. Вони бувають різними, є і труби, призначені для опалення та гарячої води. Але і вони розраховані на вплив рідин з температурою 60-65 градусів. Нагадаємо, що температура кипіння води - 100 градусів. Це означає, що щойно закипілу воду лити в раковину або унітаз ризиковано.

Щоб уникнути поломки труб, потрібно почекати, поки вода охолоне. Крім того, необхідно уникати перепаду температур - якщо щойно виливали в раковину гарячу воду, не варто відразу ж вмикати холодну. З унітазом потрібно бути ще обережнішим - від різкої зміни температур він може просто лопнути.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вода #труби #каналізація #поломка #температура
Оголошення
live comments feed...