• Головна
  • Зміни щодо встановлення інвалідності від поранень цивільних громадян під час війни
13:00, 6 травня
Надійне джерело

Зміни щодо встановлення інвалідності від поранень цивільних громадян під час війни

Зміни щодо встановлення інвалідності від поранень цивільних громадян під час війни

За проханням Мінветеранів Уряд України вніс зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1317 та від 25.04.2018 № 306. Ними врегулювали процедуру встановлення МСЕКами громадянам, які з 24 лютого 2022 року перебували або перебувають на території, де проводяться оборонні заходи у зв'язку повномасштабним вторгнення рф, причинного зв'язку інвалідності із проведенням вказаних заходів. Та врегулювали процедуру прийняття Мінветеранів рішення про встановлення факту отримання вказаними особами пошкодження здоров'я від боєприпасів на території проведення оборонних дій.

Про це повідомило Мінветеранів.

Рішення про встановлення факту отримання ушкодження здоров'я від боєприпасів буде приймати створена міжвідомча комісія. А МСЕК, згідно цього рішення буде встановлювати причинний зв'язок інвалідності із проведенням вищевказаних заходів.

Що потрібно подати на розгляд комісії для встановлення такого факту:

висновок судово-медичної експертизи; копії первинної медичної облікової документації; копію довідки МСЕК про групу і причину інвалідності від загального захворювання дорослого або копію висновку ЛКК для дітей; довідку про відсутність або наявність судимості; витяг з єдиного реєстру досудових розслідувань.

Всі необхідні документи можна надсилати поштою до Мінветеранів: провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поранення #встановлення інвалідності
Оголошення
live comments feed...