• Головна
  • В Черкаській області знову діють "телефонні шахраї"
14:00, 4 травня
Надійне джерело

В Черкаській області знову діють "телефонні шахраї"

В Черкаській області знову діють "телефонні шахраї"

Не зважаючи на військовий стан в Україні та важке фінансове становище громадян у звʼязку цією ситуацією на Черкащині невідомі особи ошукують субʼєкти господарської діяльності з метою незаконного збагачення.

Про це повідомило Головне управління ДПС у Черкаській області.

За повідомленнями від субʼєктів господарювання, які надходять до Головного управління ДПС у Черкаській області, невідомі особи через месенджери надсилають повідомлення та представляються як посадові особи Головного управління ДПС у Черкаській області або як довірені особи посадовців.

З метою незаконно заволодіти коштами, вони тиснуть психологічно на підприємців, щоб досягти своєї мети, а саме: не нехтують погрозами фізичної розправи,погрожують застосувати штрафні санкції, надати їм кошти для уникнення проведення перевірки діяльності і т.д.

На сьогоднішній день шахраї особливо активні у Черкаській області. Останні зафіксовані номери телефонів, з яких вони надсилають повідомлення:(096) 966-33-96, (097) 088-59-56.

Такі дії зловмисників кваліфікуються як умисна дискредитація податкових органів та шахрайство. Посадові особи органів ДПС діють виключно в межах повноважень та в жодному разі не мають права звертатись до платників податків з такими повідомленнями.

Увага! Шановні платники податків, для того,щоб не стати жертвою цих шахраїв, будьте уважні та перевіряйте інформацію, яка до вас надходить. В жодному разі не погоджуйтесь на провокаційні пропозиції та не перераховуйте кошти!

Якщо ви постраждали від цих шахраїв або володієте інформацію про такий випадок, негайно повідомте підрозділи Національної поліції у Черкаській області за номером - 102, або Головне управління ДПС у Черкаській області:

  • поштою на адресу: вул. Хрещатик, 235, м. Черкаси, 18002;на офіційну електронну адресу ГУ ДПС у Черкаській області [email protected] ;
  • безпосередньо до відділу з питань запобігання та виявлення корупції, за телефоном 0472 – 33-91-27;
  • на офіційну електронну адресу відділу з питань запобігання та виявлення корупції [email protected] ;
  • у письмовому вигляді через працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції.

Пресслужба Головного управління ДПС у Черкаській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкащині #шахраї #повідомлення #Черкаській області
Оголошення
live comments feed...