• Головна
  • Ніколи не робіть цього під час прання: 4 помилки, що призводять до поломок
14:00, 3 травня
Надійне джерело

Ніколи не робіть цього під час прання: 4 помилки, що призводять до поломок

Ніколи не робіть цього під час прання: 4 помилки, що призводять до поломок

Сьогодні вже складно собі уявити побут без пральної машини. Це надійний помічник, який економить господарям багато часу і сил. Щоб машинка служила без поломок довго, необхідно дотримуватися деяких правил.

Систематичне порушення правил експлуатації може призвести до критичних поломок. Найпоширеніших помилок всього чотири. 

Помилка №1. Занадто багато речей у барабані

Кожна пральна машинка має обмеження за вагою речей, що завантажуються в неї, - це може бути п'ять, вісім, іноді більше кілограмів. Не варто вимагати від домашнього помічника більше, ніж він може - не перевантажуйте барабан. Це може призвести до серйозних поломок і псування речей.

Помилка №2. Прання без попередньої обробки

Якщо на речах є застарілі або плями, які важко виводяться, їх краще обробити спеціальним засобом до прання. Звичайно, прання таких речей не призведе до поломки пральної машини, але є великий ризик, що вона просто не впорається зі своїм завданням і ви не отримаєте бажаного результату. 

Помилка №3. Занадто багато засобу для прання

Не варто вливати або всипати засобів для прання більше, ніж зазначено на шкалі пральної машинки. Надмірне використання порошку або гелю призведе не тільки до появи на одязі плям, а й до засмічення фільтрів і контейнерів. Робота машинки буде порушена, у внутрішніх ємностях може утворитися цвіль. 

Помилка №4. Відсутність своєчасного чищення

Засмічення, що утворюються під час експлуатації пральної машинки, потрібно регулярно видаляти. Недотримання цього правила призводить до появи неприємного запаху, цвілі та вапняного нальоту. Рекомендується чистити пральну машину приблизно раз на місяць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Машинка #пральна #чистка #прання #експлуатація
Оголошення
live comments feed...