• Головна
  • Канікули розпочнуться раніше: через війну в Україні Кабмін змінив тривалість навчання
08:00, 3 травня
Надійне джерело

Канікули розпочнуться раніше: через війну в Україні Кабмін змінив тривалість навчання

Канікули розпочнуться раніше: через війну в Україні Кабмін змінив тривалість навчання

Для українських школярів літні канікули почнуться не пізніше 30 червня. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів.

До повномасштабної війни в Україні навчальний рік тривав 1 вересня до 30 липня згідно закону України про повну середню освіту. Протягом року діти повинні навчатися 175 днів. Але через військовий стан, уряд України вніс зміни. У 2023 навчальному році, згідно з постановою Кабінету Міністрів навчальний рік закінчиться до 30 червня і триватиме до 155 днів.

Є важливим є те, що рішення про закінчення навчального року та початок літніх канікул визначають школи. Тому у більшості шкіл діти йдуть на канікули наприкінці травня, а випускники 11 класів - у середині червня.

Міністр освіти та науки Оксен Лісовий раніше повідомляв, що можливим є скорочення кількості предметів у школах, але всі ключові навчальні дисципліни такі, як природознавство та гуманітарні науки повинні залишитися. Це допоможе оптимізувати навчальні програми.

Омбудсмен освіти Сергій Горбачов теж за таку оптимізацію навчального процесу та заявив, що така велика кількість предметів у школі лише перевантажує учнів, а не сприяє їхньому розвитку. Краще буде, якщо діти отримуватимуть знання, якими зможуть користуватись у реальному житті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчальний рік #школярів #канікули
Оголошення
live comments feed...