• Головна
  • Імена - магніти грошей: які імена притягують гроші
16:00, 2 травня

Імена - магніти грошей: які імена притягують гроші

Імена - магніти грошей: які імена притягують гроші

Про це розповіли астрологи.

Магнітні імена - так назвали астрологи імена чоловіків і жінок, які притягують до себе гроші.

Жіночі імена - магніти

Поліна. Це ім'я знаходиться на першому місці згідно висновки експертів. Дівчатка з таким іменем дуже часто народжуються у багатих сім'ях. З дитинства звикли жити у розкоші. Стаючи дорослими, вони намагаються не втрачати цей комфорт, який дістався від батьків.

Оксана. Жінки з цим іменем є незалежними, працьовитими та сильними. Вони заробляють на все, чого дуже хочуть. Професіонали у своїй кваліфікації та інших сферах життєдіяльності.

Тетяна. Жінки - лідери. Ось як їх називають експерти. Мрії жити добре не покидають їх з дитинства. Це ім'я приносить успіх та багатство.

Діана. В перекладі означає “божественна”. Дівчата з таким іменем люблять розкіш, і готові на все заради цього. Тому і домагаються успіху в роботі та кар'єрі.

Світлана. Жодні проблеми в житті не можуть збити їх з обраної дороги. Вони обов'язково добиваються своїх цілей. Світлани найчастіше отримують спадщину від заможних родичів.

Чоловічі імена - магніти

Захар. Дане ім'я має велику енергетику і допомагає добитися успіху в роботі та житті. Чоловіки з таким іменем є завзятими, харизматичними та цілеспрямованими.

Кирило. Ім'я Кирило означає “пан”. Значення цього імені говорить саме за себе. Чоловіки з цим іменем, як правило, завжди керують іншими.

Руслан. Означає “лев”. Тобто, такий же сильний і вольовий, як ця тварина. По житті вони за собою ведуть людей та беруть на себе відповідальність за серйозні рішення.

Віктор. Чоловік - переможець. Люди з таким іменем - лідери від природи. За щоб вони не взялася, обов'язково доводять до кінця і добиваються успіху, тому що слава і популярність для них є важливими речами.

Роман. Чоловіки з таким іменем є занадто скрупульозними у своїй справі. Вони постійно думають та щось вивчають. Готові ризикувати, щоб отримати те, чого бажають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імена #успіх #гроші
Оголошення
live comments feed...